Ukrainian Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Czech Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Indonesian Irish Italian Japanese Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Vietnamese Welsh Yiddish

Вступне слово

yurchenko Шановні читачі!

Як відомо, в Україні діє Закон «Про екстрену медичну допомогу». Протягом минулого року відбувався процес його впровадження та реформування вітчизняної системи екстреної медичної допомоги. На нашу думку, зміни, що відбулися за цей час, мали позитивний ефект, про що може свідчити успішне функціонування системи в дуже складних умовах, у яких перебуває Україна.

Стаття 13 Закону передбачає наукове забезпечення діяльності системи екстреної медичної допомоги, відповідно до якої Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я, спільно з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері освіти та науки, сприяють розвитку наукових досліджень за напрямами «Медицина невідкладних станів» і «Медицина катастроф», у тому числі шляхом замовлення конкретних фундаментальних і/або прикладних наукових досліджень з метою впровадження їх результатів у діяльність системи екстреної медичної допомоги. Фактично наше видання було створене для висвітлення результатів наукових досліджень за вищевказаними напрямами.

За період існування в журналі після попереднього зовнішнього та внутрішнього рецензування редакційною радою висвітлювалися результати сучасних наукових досліджень у напрямах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф провідних українських і закордонних дослідників.

Ми готували кожен номер з розрахунком на отримання статусу наукового періодичного видання України. Наразі цей час настав. Ми доклали всіх зусиль і маємо надію, що саме цей номер пройде всі необхідні передбачені законодавством процедури перевірки та буде внесений до Переліку наукових фахових видань України.

Дякуємо за Вашу підтримку! Це наша спільна справа!

З повагою,
Володимир Дмитрович Юрченко,
головний редактор журналу

Додати коментар


Захисний код
Оновити


logo on blue
ТОВ "Професійні видання Східна Європа" Екстрена медицина: від науки до практики
emergency.in.ua © 2012 - 2016. Всі права захищені
Яндекс.Метрика
vk
facebook

Joomla inotur